Členové


Axter – výrobce pro vodotěsná řešení

Společnost AXTER CZ s.r.o. je jedním z vedoucích výrobců a nositelů inovací na poli vodotěsných izolací. Vyrábí především asfaltové hydroizolační pásy a také střešní světlíky. Asfaltové izolační pásy Axter jsou určeny jak pro povlakové krytiny střešních plášťů, tak i pro vodotěsné izolace spodních a inženýrských staveb, především mostovek.

 

EJOT – výrobce upevňovací techniky 
Společnost EJOT CZ s.r.o. vybaví šrouby pro upevnění opláštění budov, upevnění plochých střech i sortiment šroubů pro výrobu a montáž oken. Významné jsou rovněž talířové plastové hmoždinky pro mechanické upevnění v systémech ETICS. Dalším sortimentem pak různé atypické upevňovací prvky, používané v automobilech, televizorech, bílé elektronice, mobilních telefonech, tj. na poli průmyslové výroby.

 

Fatra – výrobce a zpracovatel plastů
Fatra, a.s. patří mezi nejvýznamnější zpracovatele PVC a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu ČR a ve střední Evropě. Základní výrobkový sortiment tvoří PVC podlahové krytiny, hydroizolační fólie střešní, zemní, jezírkové a technické vinylové fólie. Dále vytlačované profily, PVC granulát, biaxiálně orientované polyesterové fólie, paropropustné fólie a lamináty Speciální výrobky – fólie a desky, vstřikované výrobky.

 

Puren – izolace z tvrdé polyuretanové pěny
Společnost Puren GmbH, je výrobcem tepelných izolací z tvrdých polyuretanových pěn pod označením PIR izolace. Představuje Stavební izolace, průmyslové izolace a řadí se mezi průkopníky technologie polyuretanových tvrzených pěn. Soustavně se zasazuje o zdokonalování technologií recyklace PUR/PIR – tvrzené polyuretanové pěny.

 

ROCKWOOL – je výrobcem tepelných a protipožárních izolací
Společnost ROCKWOOL, a.s. je výrobcem a dodavatelem tepelných. akustických a protipožárních izolací. Výrobky z kamenné minerální vlny jsou určeny pro tepelné, akustické a protipožární izolace v oblasti obytných budov, průmyslových objektů, nákupních center a technických instalací.

 

TOPWET – odvodnění plochých střech
Společnost TOPWET s.r.o. je výrobcem produktů pro odvodnění střech, fasádních panelů a prvků pro zabezpečení střech proti pádu. Mezi základní portfolio patří Střešní vpusti, Sanační vpusti, Chrliče a pojistné přepady, Balkónové vpusti, Komínky, odvětrání, prostupy, a světlovody.